loader image
WhatsApp Destek
seedify-fund
Seedify.fund (SFUND)
Rank: 433
$ 1.10
Fiyat (BTC)
Ƀ0.00004791
Piyasa değeri
$ 52.92 M
Hacim
$ 3.57 M
24s Değişim
3.66%
Toplam Arz
100.00 M SFUND

Seedify.fund (SFUND) Nedir?

Seedify.fund (SFUND), topluluk tarafından yönlendirilen bir tohum aşaması fonuna, merkeziyetsiz bir inkübatöre ve launchpad’e sahip bir blokchain ekosistemidir. Seedify.fund, küratörlü İlk Oyun Teklifleri (IGO'lar) sunarak kaliteli blockchain oyunlarına kitlesel fonlama sağlamakta; ayrıca, topluluk oluşturma ve pazarlama konusunda onlara yardımcı olmaktadır. Seedify.fund IGO’ları, kullanıcılarına, borsalarda listelenmeden önce blockchain oyunlarının tokenlarını alma olanağı da sunmaktadır.
Seedify.fund’ın CEO’su Levent Cem Aydan’dır. Aydan, 10 yıllık girişimcilik deneyimine sahiptir ve blokchain teknolojisine 2012’de ilgi göstermeye başlamıştır. Seedify.fund ise SFUND tokenıyla birlikte 2021’de piyasaya çıkmıştır.
SFUND token nedir?
Seedify.fund’ın yerel tokenı SFUND, sahiplerine, Seedify.fund’ın hangi projeleri fonlayacağına ve platformun geleceğine dair alınacak kararlarda oy hakkı tanıyan bir BEP20 tokenıdır.
Binance Smart Chain üzerinde çalışan SFUND’ın maksimum arzı 100.000.000 adettir. Arzın yüzde 9’u likidite madenciliği programlarına, yüzde 10’u ilk yıl pazarlama ve geliştirme harcamalarına, yüzde 16’sı Seedify.fund ekibine, yüzde 50’si fon havuzu rezervine, yüzde 7’si ilk dolaşım arzının parçası olarak topluluk ödüllerine, yüzde 6’sı ilk fon havuzuna, yüzde 2’si ise ilk operasyon havuzuna ayrılmıştır.
Seedify.fund (SFUND) nasıl çalışır?
Seedify.fund, IGO’lar sunar ve bunları denetler, öncü blockchain oyunlarını destekler, projelere finansman sağlar, oyuncu topluluğu oluşturmaya yardımcı olur ve pazarlama stratejisi oluşturur. Seedify.fund topluluğu ise geliştirme aşamasındaki oyunların tokenlarını henüz borsalarda listelenmeden alma fırsatına sahiptir.
Seedify.fund ekosistemi, tüm mekanizmaları ve işlevleriyle bir bütün olarak etkileşir. Ekosistemin tüm organları birbiriyle uyum içinde, birbirini destekleyerek çalışır ve süreçteki tüm taraflara fayda sunar. Seedify.fund’ın ana mekanizmaları ise şunlardır: Finansman havuzu, inkübatör, topluluk katılım programları, topluluk katılım ödülleri, staking, launchpad, yield farming, Seedify DAO ve çözüm ortakları programı.
Seedify platformunun önemli mekanizmalarından biri, merkeziyetsiz ve DAO tabanlı bir tohum finansman sistemidir. DAO oylama sistemini kullanan, yani SFUND sahiplerinin verdiği oylarla karar alan bu mekanizma, startuplar için finansman kararlarının alınmasından sorumludur. Topluluk tarafından desteklenen inkübatör, topluluk tarafından yönlendirilir ve deneyim ve uzman bilgisi üzerine kuruludur. Finansman havuzu, staking ödüllerini paylaşır ve tüm kaynakları topluluk için şeffaf hale getirir. Güvenlik ise blockchain ile sağlanır.
Seedify launchpad’i blockchain oyun girişimlerinin ürünlerini tanıtmaları için eşsiz bir fırsattır. SFUND yatırımcıları, gelecek vaat eden play-to-earn oyun projelerine erken erişime sahiptir. Startuplar, toplam token arzlarının yüzde 3'ünü maliyetler için Speedify’a verir ve arzın bir kısmını da ödül şeklinde SFUND sahiplerine dağıtır. Bu sayede SFUND sahipleri hem startupı destekler hem de yatırım getirisi elde eder.
seedify-fund
Seedify.fund (SFUND)
Rank: 433
$ 1.10
Fiyat (BTC)
Ƀ0.00004791
Piyasa değeri
$ 52.92 M
Hacim
$ 3.57 M
24s Değişim
3.66%
Toplam Arz
100.00 M SFUND